Yasin Ağa Sk NO:9/1
Tuzla/İstanbul
Online 24/7

Yemeklerin yanında, serinlemek için sıcak yaz aylarında ve daha pek çok yerde sevilerek tüketilen gazlı içecekler, kötü saklama koşulları ya da son tüketim tarihlerinin geçmesi gibi nedenlerden dolayı bozulabilir. Bozulduktan sonra bu içeceklerin tüketilmesi, sağlık açısından ciddi zararlara yol açar. Bu yüzden de gazlı içecek imhası yoluna giderek, bozulan içeceklerin imha edilmesi gerekir. Aynı zamanda Türk Gıda Kodeksi açısından uygun olmayan şekillerde imal edilen, yurt dışından kaçak yollarla getirilen ve içerisinde sağlık açısından onaylanmayan maddelerin yer aldığı gazlı içecekler de yakalandıkları zaman imha edilir.

Gazlı içecek imhası denildiği zaman, bu ürünlerin suya ya da toprağa dökülmesi gibi bir uygulama akıllara gelse de esasında bu işlemin profesyonel olarak yapılması gerekir. Gazlı içeceklerin direk doğaya boşaltılması, doğa açısından çeşitli zararlar yaratabilir. Ayrıca tüketilemeyecek durumda olan bu içecekler, çeşitli işlemlerden geçirilerek dönüştürülebilir; farklı şekillerde değerlendirilebilir. Bunun için de gazlı içeceklerin yeniden kullanılabilir şekilde imha edilmesi hizmetini veren, profesyonel firmaların tercih edilmesi önem arz eder. Gazlı içecekler imha edilirken, imha prosedürlerinin de göz önünde bulundurulması gerekir.

 

Gazlı İçeceklerin Güvenli İmhası İçin Atık Ofisi

Atık Ofisi, gazlı içecek imhası hizmeti almak isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri firmalar arasında. İmha edilmesi gereken ürünler için en iyi değerlendirme olanaklarını göz önünde bulunduran ve endüstriyel simbiyoz olanaklarını değerlendirerek, bu ürünlerin yeniden üretim sistemine dahil edilmesini sağlayan firmamız, doğal yaşamın korunmasına büyük önem veriyor. Üstelik bu sayede endüstriyel alanlara daha düşük maliyetli hammadde sunulması, israfın önüne geçilmesi, doğal kaynakların korunması ve enerji tüketiminden tasarruf sağlaması gibi avantajlar da elde edilmiş oluyor. Atık Ofisi olarak, imha edilmesini talep ettiğiniz ürünleri dilediğiniz yerden teslim alıyor, araçlara yüklemesini ve nakliyesini yapıyor, daha sonra da ilgili prosedürler çerçevesinde imha işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçleri de kayıt altına alarak arşivliyoruz. Gazlı içeceklerinizin güvenli ve verimli bir şekilde imha edilmesini sağlamak ve gazlı içecek imhası hizmetimize dair daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

×Whatsapp